Detail inscenace
SEN ČAROVNÉ NOCI
Divadlo: | Divadlo Petra Bezruče |
---|---|
Soubor: | Divadlo Petra Bezruče |
Scéna: | Divadlo Petra Bezruče |
Premiéra: | 18.11.2022 |
Popis: | sex, moc a čarovné nic / discomagie / ukrutně krátká krutá komedie / když se ubožáci horlivě pokoušejí o nemožné/ láska, násilí a humor, co každý má rád / shake it, shake it surreál |
Autor/ři: | William Shakespeare |
Inscenační tým
Inscenační tým
Překlad | |
---|---|
Režie | |
Scéna a kostýmy | |
Hudba | |
Jazykový poradce / jazyková spolupráce | |
Pohybová spolupráce |
Obsazení
Obsazení
2022/2023
Theseus, Titanie | ||
---|---|---|
Hippolyta, Oberon | ||
Lysandr | ||
Demetrius | ||
Hermie | ||
Helena | ||
Puk, Filostrates | ||
Egeus, Trám | ||
Špulka | ||
Nicka, Indie boy |
Představení
Seznam představení
Datum | Začátek | Místo | Typ | Detail |
---|---|---|---|---|
8.2.2024 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
25.10.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
5.10.2023 | 19:00 | Divadlo pod Palmovkou Praha | Repríza | |
4.10.2023 | 19:00 | Divadlo pod Palmovkou Praha | Repríza | |
30.9.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
24.6.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
17.5.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
18.4.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
24.3.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
14.3.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
28.2.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
15.2.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
20.1.2023 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
21.12.2022 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
9.12.2022 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
8.12.2022 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
22.11.2022 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
21.11.2022 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Repríza | |
18.11.2022 | 18:30 | Divadlo Petra Bezruče | Premiéra |
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotografie z představení
Markéta Matulová (Puk, Filostrates)
Markéta Matulová (Puk, Filostrates), Vojtěch Johaník (Špulka), Jáchym Kučera (Demetrius), Yvona Stolařová (Hermie), Lukáš Melník (Theseus, Titanie), Alexandra Palatínusová (Hippolyta, Oberon), Barbora Křupková (Helena), Tomáš Čapek (Lysandr), Dušan Urban (Egeus, Trám), Josef Trojan (Nicka, Indie boy)
Alexandra Palatínusová (Hippolyta, Oberon)
Lukáš Melník (Theseus, Titanie)
Alexandra Palatínusová (Hippolyta, Oberon), Vojtěch Johaník (Špulka), Lukáš Melník (Theseus, Titanie), Josef Trojan (Nicka, Indie boy)
Lukáš Melník (Theseus, Titanie), Alexandra Palatínusová (Hippolyta, Oberon)