Detail inscenace
MACBETH
Divadlo: | Komorní scéna Aréna |
---|---|
Soubor: | Komorní scéna Aréna |
Scéna: | Komorní scéna Aréna |
Premiéra: | 22.5.2021 |
Popis: | Pojď, jdeme hrát a klamat čas. To bude komedie! |
Autor/ři: | William Shakespeare |
Inscenační tým
Inscenační tým
Režie | |
---|---|
Dramaturgie | |
Scéna | |
Kostýmy | |
Hudba | |
Překlad | |
Inspicient | |
Text sleduje |
Obsazení
Obsazení
2020/2021
Macbeth | ||
---|---|---|
Lady Macbeth | ||
Duncan | ||
Malcolm | ||
Donalbain | ||
Banquo | ||
Macduff | ||
Lady Macduff | ||
Syn | ||
Ross | ||
Lennox | ||
Siward | ||
Siward jr. | ||
Setník / Posel / Vrátný / Sluha | ||
První Čarodějnice | ||
Druhá Čarodějnice | ||
Třetí Čarodějnice | ||
Hekaté |
2021/2022
Macbeth | ||
---|---|---|
Lady Macbeth | ||
Duncan | ||
Malcolm | ||
Donalbain | ||
Banquo | ||
Macduff | ||
Lady Macduff | ||
Syn | ||
Ross | ||
Lennox | ||
Siward | ||
Siward jr. | ||
Setník / Posel / Vrátný / Sluha | ||
První Čarodějnice | ||
Druhá Čarodějnice | ||
Třetí Čarodějnice | ||
Hekaté |
2022/2023
Macbeth | ||
---|---|---|
Lady Macbeth | ||
Duncan | ||
Malcolm | ||
Donalbain | ||
Banquo | ||
Macduff | ||
Lady Macduff | ||
Syn | ||
Ross | ||
Lennox | ||
Siward | ||
Siward jr. | ||
Setník / Posel / Vrátný / Sluha | ||
První Čarodějnice | ||
Druhá Čarodějnice | ||
Třetí Čarodějnice | ||
Hekaté |
Magdaléna Holcová (Magdaléna Tkačíková)
|
Představení
Seznam představení
Datum | Začátek | Místo | Typ | Detail |
---|---|---|---|---|
9.2.2024 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | |
13.11.2023 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | |
5.10.2023 | 10:00 | Komorní scéna Aréna | Repríza | |
22.6.2023 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
4.5.2023 | 10:00 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
30.4.2023 | 17:00 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
28.3.2023 | 11:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
27.3.2023 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
20.2.2023 | 18:35 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
13.2.2023 | 10:00 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
2.2.2023 | 10:00 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
19.12.2022 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
31.10.2022 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
23.6.2022 | 10:00 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
17.6.2022 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
12.6.2022 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
19.5.2022 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
25.4.2022 | 10:00 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
19.4.2022 | 11:00 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
12.4.2022 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
26.11.2021 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
9.11.2021 | 18:35 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
21.10.2021 | 18:35 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
24.9.2021 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
6.9.2021 | 18:35 | Komorní scéna Aréna | Repríza | Detail |
7.6.2021 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | 1. repríza | Detail |
22.5.2021 | 18:30 | Komorní scéna Aréna | Premiéra | Detail |
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotografie z představení
Michal Čapka (Macbeth)
Petra Kocmanová (Lady Macbeth)
Vojtěch Lipina (Banquo), Michal Čapka (Macbeth)
Vladislav Georgiev (Duncan), Vojtěch Lipina (Banquo)
Petra Kocmanová (Lady Macbeth), Vladislav Georgiev (Duncan), Milan Cimerák (Ross), Vlastimil Burda (Malcolm)
Jan Chudý (Lennox), Vlastimil Burda (Malcolm), Petra Kocmanová (Lady Macbeth), Vladislav Georgiev (Duncan), Josef Kaluža (Macduff), Jan Lefner (Donalbain)
Petra Kocmanová (Lady Macbeth), Michal Čapka (Macbeth)
Michal Čapka (Macbeth), Petra Kocmanová (Lady Macbeth)
Michal Čapka (Macbeth)
Petra Kocmanová (Lady Macbeth), Michal Čapka (Macbeth)
Viktória Pejková (Hekaté), Renáta Klemensová (Druhá Čarodějnice)
Renáta Klemensová (Druhá Čarodějnice), Alena Sasínová-Polarczyk (První Čarodějnice), Zuzana Truplová (Třetí Čarodějnice)
Renáta Klemensová (Druhá Čarodějnice), Michal Čapka (Macbeth), Alena Sasínová-Polarczyk (První Čarodějnice), Zuzana Truplová (Třetí Čarodějnice)
Tereza Cisovská (Lady Macduff), Adam Langer (Siward jr.)
Marek Cisovský (Setník / Posel / Vrátný / Sluha), Michal Čapka (Macbeth)
Josef Kaluža (Macduff), Renáta Klemensová (Druhá Čarodějnice), Alena Sasínová-Polarczyk (První Čarodějnice), Michal Čapka (Macbeth), Vlastimil Burda (Malcolm), Zuzana Truplová (Třetí Čarodějnice), Milan Cimerák (Ross)
Fotografie ze zkoušek
Tereza Cisovská (Lady Macduff), Marta Roszkopfová
Petra Kocmanová (Lady Macbeth), Marta Roszkopfová
Marta Roszkopfová, Petra Kocmanová (Lady Macbeth)
Petra Kocmanová (Lady Macbeth)
Vladislav Georgiev (Duncan)
Vlastimil Burda (Malcolm), Marta Roszkopfová
Jan Lefner (Donalbain), Marta Roszkopfová
Vojtěch Lipina (Banquo)
Jan Lefner (Donalbain)
Vojtěch Lipina (Banquo)